Rejestracja:

W celu zakupu towaru poprzez stronę sklepu konieczna jest rejestracja. Nie wysyłamy żadnych maili reklamowych, ofert itp itd.. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia swojego konta. 

Złożenie zamówienia:

W polu komentarz proszę wpisać wszystkie niestandardowe uwagi dot. przesyłki (nr NIP do faktury, wysyłka z konkretną datą). Po złożeniu zamówienia wysyłane jest potwierdzenie wraz z informacja o numerze konta, na które należy dokonać wpłaty (chyba, że wybrano formę "Za pobraniem").

Wysyłka:

Ze względu na minimalne ceny i marże, towarów przeze mnie sprzedawanych koszt wysyłki pokrywa kupujący.

Paczka jest wysyłana maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od daty dotarcia przelewu. W pojedynczych wypadkach (towar rzadki bądź nietypowy)  po telefonicznym uprzedzeniu termin ten wzrasta do 14 dni roboczych

  • Wszystkie wiatrówki (karabinki i pistolety) wysyłane są wyłącznie przez firmę kurierską DHL - koszt  22,00 złotych - wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
  • Kurierem za pobraniem  27,00 złotych
  • Pozostałe towary wysyłka Pocztą Polską  - koszt 12,00złotych
  • Pozostałe towary za pobraniem wysyłka Pocztą Polską  - koszt 15,00 złotych
  • W szczególnych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwy jest odbiór osobisty.

Wszystkie wysyłane przeze mnie przesyłki są ubezpieczone - nawet w razie zaginięcia paczki nie są Państwo obciążani żadnymi dodatkowymi kosztami  - wysyłany jest drugi egzemplarz.

Podane ceny są cenami brutto.

Odbiór przesyłki:

Towary przez nas wysyłane są odpowiednio zabezpieczone, jednakże przy odbiorze paczki (szczególnie wiatrówki) proszę sprawdzić jakość opakowania - czy nie ma uszkodzeń mechanicznych - w przypadku gdyby były jakieś uszkodzenia najbezpieczniej jest złożyć reklamację od razu u kuriera, gdyby wiatrówka była uszkodzona będzie to podstawą do odszkodowania w przeciwnym razie nie ma możliwości jego uzyskania.


Dodano produkt do porównania